Contact


Bezoekadres

WereldKidz Kameleon         
Van der Leelaan 1 3941RN 
Doorn
Tel : 0343 – 41 33 22
E-mailadres: kameleon@wereldkidz.nl. Dit mailadres wordt beheert door Sylvia Smorenburg, officemanager van de Kameleon
                                                                                                                                                       

Postadres

Postbus 27
3940 AA Doorn

Heeft u interesse in onze school, graag contact opnemen met 0343- 413322

SCHOOLLEIDER                                                                                                                                                                
Roel Hoogendoorn, schoolleider a.i.
kameleon@wereldkidz.nl

DIRECTEUR

Gaby de Jongh
0610206299
gabydejongh@wereldkidz.nl

INTERN BEGELEIDER

Marie-Claire Goossen
marieclairegoossen@wereldkidz.nl

Mailadressen team

Groep 1/2 a
Jannie van der Wal: jannievanderwal@wereldkidz.nl
Marlies de Ridder: marliesderidder@wereldkidz.nl

Groep 1/2 b
Rachel Pichel: rachelpichel@wereldkidz.nl
Marlies de Ridder: marliesderidder@wereldkidz.nl

Groep 3
Carla te Winkel: carlatewinkel@wereldkidz.nl
Annet Viveen: annetviveen@wereldkidz.nl

Groep 4
Rhode Otte: Rhodeotte@wereldkidz.nl
Tasja Otten: tasjaotten@wereldkidz.nl

Groep 4/5
Dagmar Combe: dagmarcombe@wereldkidz.nl
Linda Klompenmaker: lindaklompenmaker@wereldkidz.nl

Groep 5/6 a:
Wilna van Proosdij: wilnavanproosdij@wereldkidz.nl
Ingrid Schmidt: ingridschmidt@wereldkidz.nl

Groep 5/6 b
Wies Duits: wiesduits@wereldkidz.nl
Tasja Otten: tasjaotten@wereldkidz.nl

Groep 5/ 6 c
Monique Siegers: moniquesiegers@wereldkidz.nl
Roza Borst: rozaborst@wereldkidz.nl

Groep 6/7
 
Bibi Verbeek: bibiverbeek@wereldkidz.nl
Rebecca van der Vaart: rebeccavandervaart@wereldkidz.nl

Groep 7
Marjoleine Koenen: marjoleinekoenen@wereldkidz.nl
Eva van Rooijen: evavanrooijen@wereldkidz.nl

Groep 7/8
Leonie Gerbrands: leoniegerbrands@wereldkidz.nl

Groep 8
Joke van Doorn: jokevandoorn@wereldkidz.nl
Eva van Rooijen: evavanrooijen@wereldkidz.nl

Officemanager: sylviasmorenburg@wereldkidz.nl


Er zijn geen items gevonden.