Contact


Bezoekadres

WereldKidz Kameleon         
Van der Leelaan 1 3941RN 
Doorn
Tel : 0343 – 41 33 22
E-mailadres: kameleon@wereldkidz.nl. Dit mailadres wordt beheert door Sylvia Smorenburg, management assistent van de Kameleon
                                                                                                                                                       

Postadres

Postbus 27
3940 AA Doorn

Heeft u interesse in onze school, graag contact opnemen met 0343- 413322

SCHOOLLEIDER  
     
                                                                                                                                                         
Hanneke van Nieuwenhuyzen
kameleon@wereldkidz.nl

DIRECTEUR


Linda Meijer
lindameijer@wereldkidz.nl

INTERN BEGELEIDER



Marie-Claire Goossen
marieclairegoossen@wereldkidz.nl

Mailadressen team

Groep 1/2 a
Jannie van der Wal: jannievanderwal@wereldkidz.nl
Carlatewinkel: carlarewinkel@wereldkidz.nl

Groep 1/2 b
Rachel Pichel: rachelpichel@wereldkidz.nl
Marlies de Ridder: marliesderidder@wereldkidz.nl

Groep 3
Rhodé Otte: rhodeotte@wereldkidz.nl
Annet Viveen: annetviveen@wereldkidz.nl

Groep 3/4
Annet Viveen: annetviveen@wereldkidz.nl
Tasja Otten: tasjaotten@wereldkidz.nl

Groep 5
Wilna van Proosdij: wilnavanproosdij@wereldkidz.nl
Marlies de Ridder: marliesderidder@wereldkidz.nl

Groep 6/7 a:
Marjoleine ter Burg: marjoleinekoenen@wereldkidz.nl
Lisanne van Bekhoven: lisannevanbekhoven@wereldkidz.nl

Groep 6/7 b
Eva van Rooijen: evavanrooijen@wereldkidz.nl
Maaike vdn Berg: maaikevandenberg@wereldkidz.nl

Groep 8
Joke van Doorn: jokevandoorn@wereldkidz.nl
Rebecca van der Vaart: rebeccavandervaart@wereldkidz.nl

Groep T4/5

Dagmar Combé: dagmarcombe@wereldkidz.nl
Linda Klompenmaker: landaklompenmaker@wereldkidz.nl

Groep T6
Roza Borst: rozaborst@wereldkidz.nl
Diego Schorr: diegoschorr@wereldkidz.nl

Groep T 6/7
Anita van Dieren: anitavandieren@wereldkidz.nl
Rebecca vdr Vaart: rebeccavandervaart@wereldkidz.nl

Groep T 7/8
Leonie Gerbrands: leoniegerbrands@wereldkidz.nl


Management assistent: sylviasmorenburg@wereldkidz.nl
Leraarondersteuner: Tim Kas    timkas@wereldkidz.nl
Leraarondersteuner: Nienke Heydra   nienkeheydra@wereldkidz.nl
Onderwijsassistent: Renske ter Huurne    rensketerhuurne@wereldkidz.nl


Er zijn geen items gevonden.