Contact


Bezoekadres

WereldKidz Kameleon         
Van der Leelaan 1 3941RN 
Doorn
Tel : 0343 – 41 33 22
E-mailadres: kameleon@wereldkidz.nl. Dit mailadres wordt beheert door Esther Kiesbrink, management assistent van de Kameleon
                                                                                                                                                        

Heeft u interesse in onze school, graag contact opnemen met 0343- 413322

SCHOOLLEIDER  
     
                                                                                                                                                         
Hanneke van Nieuwenhuyzen
kameleon@wereldkidz.nl

DIRECTEUR


Linda Meijer
lindameijer@wereldkidz.nl

INTERN BEGELEIDER

Liesbeth Rombouts, t.b.v. de topklas-groepen
Lidy Nelissen, t.b.v. de reguliere groepen

Management assistent: Esther Kiesbrink: estherkiesbrink@wereldkidz.nl

Mailadressen team

Hieronder de mailadressen en werkdagen van de groepsleerkrachten.

Groep 1/2 a: Milou Wijnsma (ma t/m vr): milouwijnsma@wereldkidz.nl

Groep 1/2 b: Rachel Pichel (ma, di, do): rachelpichel@wereldkidz.nl

Groep 3: Rhode Otte (ma t/m vr): Rhodeotte@wereldkidz.nl

Groep 4: Wilna van Proosdij (ma t/m wo): wilnavanproosdij@wereldkidz.nl

Rebecca van der Vaart (do, vr): rebeccavandervaart@wereldkidz.nl

Groep 5/6: Femke van der Gun (ma, di): femkevandergun@wereldkidz.nl

Maaike van den Berg (wo,do, vr): maaikevandenberg@wereldkidz.nl

Groep 6/7: Lisannevanbekhoven (ma t/m vr): lisannevanbekhoven@wereldkidz.nl

Groep 7/8: Joke van Doorn (ma, wo, do, vr): jokevandoorn@wereldkidz.nl

Brit van Maanen (di): britvanmaanen@wereldkidz.nl

Eva van Rooijen (di): evavanrooijen@wereldkidz.nl

GroepT4/5/6: Alissa Konings (ma, di): alissakonings@wereldkidz.nl

Tasja Otten (wo, do, vr): tasjaotten@wereldkidz.nl

Groep T6/7: Sigrid vink (ma t/m do): sigridvink@wereldkidz.nl

Dagmar Combe (vr): dagmarcombe@wereldkidz.nl

Groep T7/8: Dagmar Combe (ma en di): dagmarcombe@wereldkidz.nl

Linda Klompenmaker (wo t/m vr): lindaklompenmaker@wereldkidz.nl


Er zijn geen items gevonden.