Contact


Bezoekadres

WereldKidz Kameleon         
Van der Leelaan 1 3941RN 
Doorn
Tel : 0343 – 41 33 22
E-mailadres: kameleon@wereldkidz.nl. Dit mailadres wordt beheert door Esther Kiesbrink, management assistent van de Kameleon
                                                                                                                                                        

Heeft u interesse in onze school, graag contact opnemen met 0343- 413322

SCHOOLLEIDER  
     
                                                                                                                                                         
Hanneke van Nieuwenhuyzen
kameleon@wereldkidz.nl

DIRECTEUR


Linda Meijer
lindameijer@wereldkidz.nl

INTERN BEGELEIDER

Liesbeth Rombouts, t.b.v. de topklas-groepen
Lidy Nelissen, t.b.v. de reguliere groepen

Management assistent: Esther Kiesbrink: estherkiesbrink@wereldkidz.nl

Mailadressen team

De mailadressen en werkdagen

 

groepsleerkrachten.:

Groep 1/2 a: Milou Wijnsma (ma t/m vr): milouwijnsma@wereldkidz.nl

Groep 1/2 b: Rachel Pichel (ma, di en do): rachelpichel@wereldkidz.nl

Constance Schuler (di, wo en vr): constanceschuler@wereldkidz.nl

Groep 3:        Rhode Otte (ma t/m vr): rhodeotte@wereldkidz.nl

Groep 4:  Wilna van Proosdij (ma t/m wo): wilnavanproosdij@wereldkidz.nl

Rebecca van der Vaart (do, vr): rebeccavandervaart@wereldkidz.nl

Groep 5/6: Eva van Rooijen (ma, di): evavanrooijen@wereldkidz.nl

Iris Kant (wo,do, vr): iriskant@wereldkidz.nl

Groep 6/7: Lisannevanbekhoven (ma t/m vr): lisannevanbekhoven@wereldkidz.nl

Groep 7/8:     Joke van Doorn (ma, wo, do, vr): jokevandoorn@wereldkidz.nl

Brit van Maanen (di): britvanmaanen@wereldkidz.nl

GroepT4/5/6: Alissa Konings (ma, di): alissakonings@wereldkidz.nl

                        Tim Kas (ma, di) timkas@wereldkidz.nl

Tasja Otten (wo, do, vr): tasjaotten@wereldkidz.nl

Groep T6/7: Sigrid vink (ma t/m do): sigridvink@wereldkidz.nl

Dagmar Combe (vr): dagmarcombe@wereldkidz.nl

Groep T7/8: Dagmar Combe (ma en di): dagmarcombe@wereldkidz.nl

Linda Klompenmaker (wo t/m vr): lindaklompenmaker@wereldkidz.nl

 

Ondersteunend personeel: Tim Kas (do en vr): timkas@wereldkidz.nl

Renske ter Huurne (ma, di,do,vr): rensketerhuurne@wereldkidz.nl 

Nienke Heydra (ma t/m wo): nienkeheydra@wereldkidz.nl

Yvette Korbee (ma t/m wo): yvettekorbee@wereldkidz.nl 

 

 

 

Er zijn geen items gevonden.