Contact


Bezoekadres:
WereldKidz Kameleon         
Van der Leelaan 1
3941RN 
Doorn
Tel : 0343 – 41 33 22
E-mailadres: kameleon@wereldkidz.nl. Dit mailadres wordt beheert door Sylvia Smorenburg, officemanager van de Kameleon
                                                                                                                                                                                                                                         

Postadres:
Postbus 27
3940 AA Doorn

Heeft u interesse in onze school, graag contact opnemen met 0343- 413322

SCHOOLLEIDER                                                                                                                                                                
Esther Tempelaar
telefoon 0343 413322  of 0624361603
esthertempelaar@wereldkidz.nl

DIRECTEUR

Gaby de Jongh
0610206299
gabydejongh@wereldkidz.nl

INTERN BEGELEIDER

Marie-Claire Goossen
marieclairegoossen@wereldkidz.nl

Mailadressen team
Groep 1/2 a:
Jannie van der Wal: jannievanderwal@wereldkidz.nl
                        Marlies de Ridder: marliesderidder@wereldkidz.nl
Groep 1/2 b: Rachel Pichel: rachelpichel@wereldkidz.nl
                        Marlies de Ridder: marliesderidder@wereldkidz.nl
Groep 3:        Carla te Winkel: carlatewinkel@wereldkidz.nl
                        Annet Viveen: annetviveen@wereldkidz.nl
Groep 4:       Rhode Otten: Rhodeotten@wereldkidz.nl
                        Tasja Otten: tasjaotten@wereldkidz.nl
Groep 4/5:    Dagmar Combe: dagmarcombe@wereldkidz.nl
                        Linda Klompenmaker: lindaklompenmaker@wereldkidz.nl
Groep 5/6 a: Wilna van Proosdij: wilnavanproosdij@wereldkidz.nl
                         Ingrid Schmidt: ingridschmidt@wereldkidz.nl
Groep 5/6 b: Wies Duits: wiesduits@wereldkidz.nl
Groep 5/ 6 c: Monique Siegers: moniquesiegers@wereldkidz.nl
                        Roza Nauta: rozanauta@wereldkidz.nl
Groep 6/7:    Bibi Verbeek: bibiverbeek@wereldkidz.nl
                        Esther Tempelaar: esthertempelaar@wereldkidz.nl
Groep 7:        Marjoleine Koenen: marjoleinekoenen@wereldkidz.nl
                        Eva van Rooijen: evavanrooijen@wereldkidz.nl
Groep 7/8:    Leonie Gerbrands: leoniegerbrands@wereldkidz.nl
Groep 8:        Joke van Doorn: jokevandoorn@wereldkidz.nl
                       Eva van Rooijen: evavanrooijen@wereldkidz.nl


Officemanager: sylviasmorenburg@wereldkidz.nl


Afdeling

Voornaam Achternaam

Functie
Telefoon
Email