Het Team

Het Team

Directeur: 

Linda Meijer

Schoolleider

Hanneke van Nieuwenhuyzen

Intern begeleider

Liesbeth Rombouts, t.b.v. de topklas-groepen
Lidy Nelissen, t.b.v. de reguliere groepen

 

Management assistent

Esther Kiesbrink


Groep 1/2A: Lotte Suurenbroek (ma t/m vr): lottesuurenbroek@wereldkidz.nl

Groep 1/2B: Rachel Pichel (ma, di): rachelpichel@wereldkidz.nl

Constance Schuler (wo t/m vr): constanceschuler@wereldkidz.nl

Groep 3/4A: Lisannevanbekhoven (ma t/m vr): lisannevanbekhoven@wereldkidz.nl

Groep 3/4B: Milou Wijnsma (ma t/m vr): milouwijnsma@wereldkidz.nl

Groep 5/6A: Wilna van Proosdij (ma t/m wo): wilnavanproosdij@wereldkidz.nl

Rebecca van der Vaart (do, vr): rebeccavandervaart@wereldkidz.nl

Groep 5/6B: Rhode Otte (ma, di, wo en vr): Rhodeotte@wereldkidz.nl

Rachel Pichel (do): rachelpichel@wereldkidz.nl

Groep 7: Yvette Korbee (ma, di): yvettekorbee@wereldkidz.nl

Maaike van den Berg (wo t/m vr): maaikevandenberg@wereldkidz.nl

Groep 8: Tim Kas (ma, di, wo of do en vr): timkas@wereldkidz.nl

Dagmar Combe (wo of do): dagmarcombe@wereldkidz.nl

Groep T4/5: Claudine van Vliet (ma t/m wo)): claudinevanvliet@wereldkidz.nl

Tasja Otten (do, vr): tasjaotten@wereldkidz.nl

Groep T6/7: Sigrid vink (ma t/m do): sigridvink@wereldkidz.nl

Linda Klompenmaker (vr): lindaklompenmaker@wereldkidz.nl

Groep T8: Dagmar Combe (ma, di en vr): dagmarcombe@wereldkidz.nl

Linda Klompenmaker (wo, do): lindaklompenmaker@wereldkidz.nl Leerkrachtondersteuners: Iris Kant( wo t/m vrij): iriskant@wereldkidz.nl Alissa Konings(di, wo en vrij en do regenboog) alissakonings@wereldkidz.nl

Renske ter Huurne (ma, di,do,vr): rensketerhuurne@wereldkidz.nl

Nienke Heydra (ma, di en do): nienkeheydra@wereldkidz.nl